Apie mus

Pradžioje viskas prasidėjo mintyse, norėjome turėti rankinę, kuri mums patiktų, būtų patraukli, pagaminta iš geros kokybiškos odos ir, be abejo, stilinga. Taip prasidėjo ilgas ieškojimų procesas, kurio metu susiformavo mūsų kūrybinė komanda. Bendravome su rankinių gamybos meistrais, ieškojome tinkamų odų ir aksesuarų tiekėjų, gamybos dirbtuvių, pradėjome kurti pirmuosius modelius, kurie būtų patrauklūs mums ir mūsų klientei. Reikėjo suprasti ne tik savo klientą, bet ir patį save. Tai buvo labai įdomus savęs pažinimo momentas.

YCHO: pirmosios raidės – tai yra mūsų klientės apibūdinimas. Y-patinga. Ch-arizmatiška. O-riginali. YCHO kūrėjų komanda yra ypatinga, todėl sukūrė gaminius, kurie pabrėžia moters charizmą ir originalumą, skubančiame gyvenimo ritme: darbas, namai, vaikai, studijos, pomėgiai, pramogos, juk YCHO gali Tave lydėti Visur ir Visada.

Laikui bėgant supratome, kad norime dar daugiau, todėl mažais žingsneliais, iš lėto, pradėjome kurti megztų drabužių kolekciją, paltų, kitų moteriškų drabužių. Dabar turime sukūrę ir lino kolekciją. Dirbame su natūralia žaliava: linu, vilna, oda, nes mums svarbu kokybė ir tvaryumas. Džiaugiamės, kad mums pavyko atrasti raktą į mūsų klienčių širdis. Todėl  dabar drąsiai galime sakyti, kad  YCHO - tai ne vien tik gaminys, tai gyvenimo būdas.

 

Ieškokite prekių mūsų parduotuvėje

Language
Lithuanian
Open drop down
Liquid error (layout/theme line 580): Could not find asset snippets/ly-switcher-factory.liquid