Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

 1. Prekių užsakymai išsiunčiami per 3 darbo dienas gavus apmokėtą užsakymą.
 2. Siuntimas Lietuvoje yra mokamas (simbolinė kaina) ir vykdomas per OMNIVA paštomatus.
 3. Jūsų užsakymą Lietuvoje OMNIVA pristatys per 1-2 darbo dienas.
 4. Prekių siuntimas į užsienio šalis yra mokamas.
 5. Prekių užsakymai yra siunčiami Jūsų nurodytu adresu, prašome pateikti teisingą adresą.

Prekių grąžinimas ir keitimas

 1. Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos, prieš tai informuodamas Pardavėją el paštu info@ycho.lt.
 2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nedėvėta, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę pasirašomas grąžinimo/keitimo dokumentas.
 3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti į YCHO STUDIJAS, adresais: PC "Outlet Park", Verkių g. 31c, Vilnius arba Užupio g. 10, Vilnius arba tiesiogiai pats pristatyti į YCHO STUDIJĄ aukščiau nurodytu adresu, naudojantis paštomatų ar kurjerių teikiamomis paslaugomis.
 4. Internetu pirktas prekes Pirkėjas  gali grąžinti, užpildžius prekių grąžinimo formą ir  pristatant prekes, adresuotas YCHO studijai į OMNIVA paštomatą Polocko g. Express Market Vilnius, tel: +370 65043143.
 5. Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą ar dėvėta.
 6. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida, išskyrus pristatymo išlaidas.
 7. Lietuvoje prekės spalvą, modelį ar dydį galima pakeisti per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per raštu šalių sutartą laiką.
 8. Keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Keičiant prekę prekę pasirašomas grąžinimo/keitimo dokumentas.
 9. YCHO STUDIJAS, adresais: PC "Outlet Park", Verkių g. 31c, Vilnius arba Užupio g. 10, Vilnius. Tai padaryti gali naudojantis paštomatų ar kurjerių teikiamomis paslaugomis, arba tiesiogiai pats pristatyti į YCHO STUDIJĄ aukščiau nurodytais adresais.
 10. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis 2014-07-22 Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Garantija

 1. Mes savo gaminiams suteikiame dviejų metų garantiją pagal įstatymą ir komercinę garantiją, kuri neapriboja ir nevaržo Jūsų, kaip vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę Jums nustato LR Civilinis kodeksas.
 2. Daugiau informacijos apie garantinį aptarnavimą suteiksime elektroniniu paštu info@ycho.lt.