Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

 1. Prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas.
 2. Prekių užsakymai išsiunčiami per 3 darbo dienas gavus pavedimo kopiją nuo prekių užsakymo apmokėjimo.
 3. Siuntimas Lietuvoje yra nemokamas ir vykdomas per OMNIVA paštomatus.
 4. Jūsų užsakymą Lietuvoje OMNIVA pristatys per 1-2 darbo dienas.
 5. Prekių užsakymas užsienio šalyse yra mokamas, įkainiai derinami kiekvieną kartą atskirai, susisiekus su mumis elektroniniu paštu info@ycho.lt.
 6. Prekių užsakymai yra siunčiami Jūsų nurodytu adresu, prašome pateikti teisingą adresą.

Prekių grąžinimas ir keitimas

 1. Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nedėvėta, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę pasirašomas grąžinimo/keitimo dokumentas.
 3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti į YCHO STUDIJAS, adresais: Outlet Park Lietuva, Verkių g. 31c, Vilnius arba Užupio g. 10, Vilnius. Tai padaryti gali naudojantis paštomatų ar kurjerių teikiamomis paslaugomis, arba tiesiogiai pats pristatyti į YCHO STUDIJĄ aukščiau nurodytu adresu.
 4. Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą ar dėvėta.
 5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo/keitimo siuntimo išlaidas Lietuvoje mes Jums kompensuosime.
 6. Jeigu pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
 7. Lietuvoje prekės spalvą, modelį ar dydį galima pakeisti per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per raštu šalių sutartą laiką.
 8. Keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Keičiant prekę prekę pasirašomas grąžinimo/keitimo dokumentas.
 9. YCHO STUDIJAS, adresais: Outlet Park Lietuva, Verkių g. 31c, Vilnius arba Užupio g. 10, Vilnius. Tai padaryti gali naudojantis paštomatų ar kurjerių teikiamomis paslaugomis, arba tiesiogiai pats pristatyti į YCHO STUDIJĄ aukščiau nurodytu adresu.
 10. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis 2014-07-22 Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Garantija

 1. Mes savo gaminiams suteikiame dviejų metų garantiją pagal įstatymą ir komercinę garantiją, kuri neapriboja ir nevaržo Jūsų, kaip vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę Jums nustato LR Civilinis kodeksas.
 2. Daugiau informacijos apie garantinį aptarnavimą suteiksime elektroniniu paštu.

Ieškokite prekių mūsų parduotuvėje

Language
Lithuanian
Open drop down