Privatumo politika

Bendra informacija

UAB „YCHO STUDIJA“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma svetaine www.ycho.lt. Privatumo politikoje galite sužinoti kokią informaciją apie Jus renkame, kai Jūs lankotės mūsų internetinėje svetainėje.

Duomenų valdytojo rekvizitai:
Juridinio asmens kodas: 304755234
Registracijos adresas: Rugių g. 21-20, Vilnius
Tel. +370 650 43143
El. paštas: info@ycho.lt

1. Kokius asmens duomenis mes renkame, saugojame ir naudojame?

Internetinėje svetainėje www.ycho.lt renkami šie asmens duomenys, kuriuos Jūs nurodote, kai perkate prekę internetu:

  1. Vardas
  2. Pavardė
  3. El. paštas
  4. Adresas
  5. Telefonas

Taip pat mes galime rinkti, saugoti ir naudoti informaciją apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių).

Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės www.ycho.lt veikimą ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą.

2. Kokiu būdu mums tampa prieinami Jūsų asmens duomenys?

Jūsų asmens duomenis mums tampa prieinami, kai Jūs juos pateikiate mums:

  • Interneto svetainėje perkant prekę;
  • Jums parašius mums elektroniniu paštu, paskambinus, ar kitaip susisiekus

3. Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html.

4. Jūsų asmens duomenų naudojimas

Asmens duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis šiems tikslams:

  • vykdant Jūsų užsakymą dėl įsigytos prekės;
  • tiesioginei rinkodarai, tik gavus Jūsų sutikimą. 

5. Kiek laiko saugome Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina prekių įsigijimui įvykdyti bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

6. Jums garantuojamos teisės

Mes garantuojame šių Jūsų teisių įgyvendinimą ir bet kokios susijusios informacijos pateikimą, esant Jūsų prašymui ar paklausimui:

1) žinoti (būti informuotam) apie savo asmens duomenų tvarkymą;

2) susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;

3) prašyti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus;

4) nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys, įskaitant tiesioginę rinkodarą;

5) prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis („teisė būti pamirštam“);

6) prašyti savo asmens duomenų perkeliamumo, tai yra leisti Jums susipažinti su savo asmens duomenimis forma, kai Jums bus pateikiami asmens duomenys įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu.

7. Kur kreiptis?

Esant bet kokiam Jūsų prašymui dėl asmens duomenų tvarkymo ar su tuo susijusiam klausimui, prašome parašyti mums adresu info@ycho.lt.

8. Politikos pakeitimai

Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką apie tai pranešdami savo svetainėje www.ycho.lt. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi.